RNC65J1910FRB14
MFR.Part #
RNC65J1910FRB14
JLCPCB Part #
C3482867
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors