RNC65J1822FRRE6
MFR.Part #
RNC65J1822FRRE6
JLCPCB Part #
C3483470
Description
-65℃~+175℃ 18.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors