RNC65J1213FRRE6
MFR.Part #
RNC65J1213FRRE6
JLCPCB Part #
C3463361
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors