Y00602K10000T9L
MFR.Part #
Y00602K10000T9L
JLCPCB Part #
C1459169
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS