RNC65J1113BRB14
MFR.Part #
RNC65J1113BRB14
JLCPCB Part #
C3379019
Description
-65℃~+175℃ 111kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors