RNC70H7502FRRE84
MFR.Part #
RNC70H7502FRRE84
JLCPCB Part #
C3362809
Description
-65℃~+175℃ 750mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors