RNC65J1000FRRE665
MFR.Part #
RNC65J1000FRRE665
JLCPCB Part #
C3495249
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors