RNC65H95R3BMB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H95R3BMB14
JLCPCB Part #
C3533638
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors