RNC65H1100BRRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H1100BRRE5
JLCPCB Part #
C3496756
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors