RNC65H9500BRRE7
MFR.Part #
RNC65H9500BRRE7
JLCPCB Part #
C3576316
Description
-65℃~+175℃ 500mW 950Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors