RN65D1780FRSL
MFR.Part #
RN65D1780FRSL
JLCPCB Part #
C1796707
Description
-65℃~+175℃ 178Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors