RNC65H8873FRRE6
MFR.Part #
RNC65H8873FRRE6
JLCPCB Part #
C3381991
Description
-65℃~+175℃ 500mW 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors