CP00055R600KE14
MFR.Part #
CP00055R600KE14
JLCPCB Part #
C1480928
Description
-65℃~+275℃ 5.6Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS