RNC65H8870FRRE7
MFR.Part #
RNC65H8870FRRE7
JLCPCB Part #
C3379397
Description
-65℃~+175℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors