RNC65H8660FRRE8
MFR.Part #
RNC65H8660FRRE8
JLCPCB Part #
C3370662
Description
-65℃~+175℃ 500mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors