CMF65374K00FKEK
MFR.Part #
CMF65374K00FKEK
JLCPCB Part #
C1419534
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 374kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS