RNC65H78R7FRRE7
MFR.Part #
RNC65H78R7FRRE7
JLCPCB Part #
C3498485
Description
-65℃~+175℃ 500mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors