RNC65H7320BRB14
MFR.Part #
RNC65H7320BRB14
JLCPCB Part #
C3412458
Description
-65℃~+175℃ 500mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors