RNC70J1093BRRE5
MFR.Part #
RNC70J1093BRRE5
JLCPCB Part #
C3417928
Description
-65℃~+175℃ 109kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors