RNC65H6983FRRE7
MFR.Part #
RNC65H6983FRRE7
JLCPCB Part #
C3474008
Description
-65℃~+175℃ 500mW 698kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors