RNC65H6981FRRE7
MFR.Part #
RNC65H6981FRRE7
JLCPCB Part #
C3420533
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors