RNC65H6812BRRE6
MFR.Part #
RNC65H6812BRRE6
JLCPCB Part #
C3566339
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors