RN65D1693FBSL
MFR.Part #
RN65D1693FBSL
JLCPCB Part #
C3505558
Description
-65℃~+175℃ 169kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors