RNC65H5971BRRE7
MFR.Part #
RNC65H5971BRRE7
JLCPCB Part #
C3439682
Description
-65℃~+175℃ 5.97kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors