RNC65H5490FRB14
MFR.Part #
RNC65H5490FRB14
JLCPCB Part #
C3518961
Description
-65℃~+175℃ 500mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors