RNC65H2490FRB14
MFR.Part #
RNC65H2490FRB14
JLCPCB Part #
C3529726
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors