RNC65H51R1FRB14
MFR.Part #
RNC65H51R1FRB14
JLCPCB Part #
C3490383
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors