RNC65H5050BRB14
MFR.Part #
RNC65H5050BRB14
JLCPCB Part #
C3364105
Description
-65℃~+175℃ 500mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors