RNC65H4370BMRE5
MFR.Part #
RNC65H4370BMRE5
JLCPCB Part #
C3547161
Description
-65℃~+175℃ 437Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors