RNC65H32R8BRRE7
MFR.Part #
RNC65H32R8BRRE7
JLCPCB Part #
C3412057
Description
-65℃~+175℃ 32.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors