RNC65H3161FRRE7
MFR.Part #
RNC65H3161FRRE7
JLCPCB Part #
C3486981
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors