RNC65H2712BRB14
MFR.Part #
RNC65H2712BRB14
JLCPCB Part #
C3389607
Description
-65℃~+175℃ 27.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors