Y4024110R000Q9W
MFR.Part #
Y4024110R000Q9W
JLCPCB Part #
C4240127
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS