RNC65H24R9FRRE665
MFR.Part #
RNC65H24R9FRRE665
JLCPCB Part #
C3571961
Description
-65℃~+175℃ 24.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors