RNC65H2492FRR6465
MFR.Part #
RNC65H2492FRR6465
JLCPCB Part #
C3449845
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors