RNC65H1692FRR6465
MFR.Part #
RNC65H1692FRR6465
JLCPCB Part #
C3534705
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors