RN65E4993DRE6
MFR.Part #
RN65E4993DRE6
JLCPCB Part #
C1803682
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors