RNC65H2491FPR64
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H2491FPR64
JLCPCB Part #
C3354356
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors