RN65E1211BBSL
MFR.Part #
RN65E1211BBSL
JLCPCB Part #
C3440059
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors