RNC65H21R5FRB14
MFR.Part #
RNC65H21R5FRB14
JLCPCB Part #
C3503688
Description
-65℃~+175℃ 21.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors