RNC65H1963BRB14
MFR.Part #
RNC65H1963BRB14
JLCPCB Part #
C3496282
Description
-65℃~+175℃ 196kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors