RNC65H1893BRRE8
MFR.Part #
RNC65H1893BRRE8
JLCPCB Part #
C3426966
Description
-65℃~+175℃ 189kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors