RNC65H1873FRR6465
MFR.Part #
RNC65H1873FRR6465
JLCPCB Part #
C3455990
Description
-65℃~+175℃ 187kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors