RNC65H1213FRR6465
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H1213FRR6465
JLCPCB Part #
C3460398
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors