RNC65H1583FRB14
MFR.Part #
RNC65H1583FRB14
JLCPCB Part #
C3389620
Description
-65℃~+175℃ 158kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors