RNC65H1543BRB14
MFR.Part #
RNC65H1543BRB14
JLCPCB Part #
C3473454
Description
-65℃~+175℃ 154kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors