TZMB30-GS08
MFR.Part #
TZMB30-GS08
JLCPCB Part #
C4555437
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
100nA 220Ω 29.4V~30.6V 30V 500mW 80Ω Independent MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS