RNC65H1542FRRE8
MFR.Part #
RNC65H1542FRRE8
JLCPCB Part #
C3577075
Description
-65℃~+175℃ 15.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors