RNC65H1432FRBSL
MFR.Part #
RNC65H1432FRBSL
JLCPCB Part #
C3420641
Description
-65℃~+175℃ 14.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors