RNC65H1373FRB14
MFR.Part #
RNC65H1373FRB14
JLCPCB Part #
C3461466
Description
-65℃~+175℃ 137kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors